Tuning Zawieszenia


Przygotowując samochód rajdowy, jak i wyprawowy często spotykamy się
z problemem doboru odpowiedniego zawieszenia.


Wydawać by się mogło, że najdroższe rozwiązania będą zawsze najlepsze. Często po zakupie nieodpowiednich produktów nasz przyszły Klient zdaje sobie sprawę, że zakup był drogi i nietrafiony, a zawieszenie pracuje nie w taki sposób jak to sobie wcześniej wyobrażał. I wtedy trafia do nas...Jak wygląda proces doboru odpowiedniego zawieszenia?

1. Wraz z Klientem określamy jego cele oraz oczekiwania. Zawieszenie do samochodu wyprawowego będzie nieco inne niż to, które ma sprawdzić się
w rajdówce. 

2. Ustalamy i obliczamy  specyfikację techniczną zawieszenia. 

3. Dobieramy odpowiednie produkty spełniające wymogi danego projektu. Pod uwagę bierzemy jedynie amortyzatory i sprężyny o sprawdzonej jakości w korzystnej cenie.

4.  W przypadku realizacji nietypowych, projektujemy, tuningujemy
i wykonujemy zawieszenie specjalnie dostosowane do danego pojazdu.


5. Współpracujemy z producentami z całego świata, w ofercie mamy również zawieszenia niezależne - jeszcze nie tak bardzo popularne w Polsce co na przykład w Stanach Zjednoczonych. Również i w tym przypadku służymy pomocą
i doborem odpowiednich produktów dla każdego Klienta.
Montaż


Dla każdego zakupionego w zawieszenia oferujemy montaż w naszym serwisie. 


Serwis zawieszenia

Oferujemy serwis i przeglądy techniczne zawieszeń. Zachęcamy do systematycznych przeglądów, po każdym sezonie. Jest to ważne dla dłuższej "żywotności" zawieszenia oraz jego prawidłowej  pracy.


Zamówienia indywidualne

Wykonujemy zamówienia nietypowe, niekonwencjonalne, autorskie, od podstaw. Pomagamy w określaniu celów i doborze odpowiednich rozwiązań dla każdego projektu. Służymy naszym profesjonalizmem, doświadczeniem oraz wiedzą popartą wyższym wykształceniem technicznym. 


Serdecznie zapraszamy!


Dział techniczny: 


Przemek Kania

tel. 12 275 13 80

kom. +48 534 150 150